[ Регистрация · Вход · Правила на форума · Търси · RSS ]


 

  • Page 1 of 1
  • 1
Фейсбук Форум » Фейсбук Форуми » Facebook страници » Как да премахна абонат (Премахване на абонат от Фейсбук страница)
Как да премахна абонат
sensitoДата: Sunday, 20.01.2013, 01:03 | Съобщение # 1
sensito
Група: Потребители
Съобщения: 5
Награди: 0 +
Репутация: 0 ±
Порицания: ±
Статус: Offline
Във Фейсбук имам фен страница в която в опцията Абонати има лице, което искам да премахна.
От дясно на името му има хиксче, като кликна върху него се появява прозорец в който пише - Сигурни ли сте, че искате да премахнете този човек от страницата? Кликвам върху ОК, но след това в опцията Абонати той пак си е там...
Как мога да го премахна окончателно?
radiozoДата: Sunday, 20.01.2013, 03:29 | Съобщение # 2
Група: Администратори
Съобщения: 26
Награди: 0 +
Репутация: 0 ±
Порицания: ±
Статус: Offline
На последната стъпка прозореца, където пита: Сигурни ли сте че искате да премахнете този човек от страницата, доло в ляво има отметка "Премахни окончателно" (това е функция БАН). Ако не е отметната тази опция, човека може спокойно пак да си хареса страницата и да си пише!

Ще пусна урок по темата скоро! Успех с БАН-ването и пожелания за по-малко нахални потребители!


radiozoДата: Sunday, 20.01.2013, 04:09 | Съобщение # 3
Група: Администратори
Съобщения: 26
Награди: 0 +
Репутация: 0 ±
Порицания: ±
Статус: Offline
Добавен е урок по темата! Ето линка: Как да премахнем/изтрием абонат от фейсбук фен страница!

sensitoДата: Tuesday, 22.01.2013, 11:46 | Съобщение # 4
sensito
Група: Потребители
Съобщения: 5
Награди: 0 +
Репутация: 0 ±
Порицания: ±
Статус: Offline
Много Ви благодаря за отговора. Помогнахте ми.
Радвам се, че Ви има и ако в бъдеще имам друг проблем във Фейсбук пак ще разчитам на Вашата помощ.
Фейсбук Форум » Фейсбук Форуми » Facebook страници » Как да премахна абонат (Премахване на абонат от Фейсбук страница)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Топ еврофутбол прогнози за днес